BĒRNU MOTO TRIĀLA TRENIŅI

Treniņi tiek organizēti secīgi, pēc katra braucēja potenciālajām spējām. Unikāla iespēja iegūt jaunas prasmes sertificēta trenera pavadībā gan ar personīgajiem, gan īres motocikliem. Mērķis - attīstīt bērna vispārējo fizisko sagatavotību un veicināt interesi par sportu, iepazīstināt ar sacensību principu un motivēt sasniegt ar vien jaunus mērķus pakāpeniski kāpinot uzdevumu apjomu un intensitāti. 

Bērnus treniņiem uzņemam no 5 gadu vecuma.

1. SOLIS - atbrauciet uz izmēģinājuma treniņu, lai saprastu, vai bērnam patīk šī nodarbe

2. SOLIS - izejiet 4 treniņu izmēģinājuma kursu, lai saprastu, vai bērns ar to vēlās nodarboties kā savu sporta veidu, vai tomēr labāk, lai tā paliek kā izklaide. 

3. SOLIS - pēc 4 treniņu kursa pabeigšanas, ja vēlēsieties palīdzēsim atrast piemērotāko motociklu un ekipējumu iegādei un bērns savas braukšanas prasmes varēs turpināt attīstīt grupu treniņos, kopā ar citiem bērniem katru otrdienu un ceturtdienu


Papildus informācija:

- Treniņi norisinās sertificēta motosporta trenera pavadībā

- Viena treniņa ilgums ~ 1h 

- Treniņa laikā darbojamies ne tikai pie moto braukšanas prasmēm, bet attīstām arī vispārējo fizisko sagatavotību ar dažādiem izturības, nostiprinošiem un spēka vingrinājumiem. 

- Moto triāls īpaši palīdz apgūt taktiskas domāšanas principus, attīsta tehnisko domāšanu un visādi citādi palīdzēs bērnam nākotnē sevi pilnvērtīgāk īstenot. 

- Iegūtās prasmes uz triāla motocikla vēlāk noderēs uz jebkura no motocikliem, lai sasniegtu gan augstus sportiskos rezultātus, gan vienkārši justos droši uz braucamā.

- Norisinās Latvijas bērnu triāla čempionāts, kur bērni sadaloties meistarības grupās var izmēģināt spēkus regulārās sacensībās! 

- Nebaidies! Sazinies ar mums un brauc ciemos izmēģināt! 

Treneris un profesionāls moto sportists: Andris Grīnfelds

SASNIEGUMI: vairākkārtējs Latvijas un Baltijas čempions moto triālā, Eiropas vicečempions Superenduro, Latvijas čempions Enduro  u.c.

ATRAŠANĀS VIETA: 

GOOGLE MAPSej.uz/priezkalni

WAZE - ej.uz/wazepriezkalni

Par jautājumiem raksti mums zemāk vai zvani +371 26126103