#AGxtreme/parks 

Jau vairāk kā 10 gadu garumā Ozolnieku novada, Salgales pagasta "Priežkalnos" aktīvi norisinās moto treniņi. Vieta ir ļoti piemērota, jo atrodas tikai 15 minūšu braucienā no Jelgavas un 45 minūšu braucienā no Rīgas. Tur paveras plašas iespējas kā lieliem tā maziem censoņiem. Tev nav jābūt kāda konkrēta kluba vai motosporta veida pārstāvim, jo trenēties te var jebkurš, tomēr protams, ieteicams to darīt trenera uzraudzībā un ar saturīgiem padomiem, tad tas nav ne bīstami ne neproduktīvi. Pat ja tavā rīcībā nav motocikls - pirmajiem treniņiem piemeklēsim kā braucamo tā arī ekipējumu. 

 EXTREME

treniņiem

  1. Izveidota marķēta enduro tipa trase 2,2 km garumā, bez bīstamiem šķēršļiem vai apgrūtinājumiem pļavas un meža apvidū.
  2. Speciāli izveidots treniņu poligons ar dažādiem hard/extreme enduro elementiem. Trase izveidota stadiona tipa, ar vairāk kā 15 dažādiem šķēršļiem.
  3. Triāla trase, kur iespējams apgūt dažādus hard/extreme enduro elementus.

Ziedojums par trasi simbolisks - tās regulārai uzturēšanai :

10.00 EUR 

TRIĀLA

treniņiem

Moto un velo triāla trase ir izveidota ar visdažādākā līmeņa elementiem. Trase galvenokārt sastāv no mākslīgiem šķēršļiem - riepām, baļķiem, betona sijām, grodiem, akmeņiem, špalām un speciāli izveidotām konstrukcijām. Treniņu poligons izmantojams visiem triāla braucējiem, jebkurā laikā. 

Trases izmantošana triāla motocikliem un velosipēdiem ir:

BEZ MAKSAS 

Trases izmantojama iepriekš piesakot savu treniņu: rakstot vai zvanot +371 26126103

TRASES PRECĪZA ATRAŠANĀS VIETA

GOOGLE MAPS: https://ej.uz/priezkalni

WAZE: https://ej.uz/wazepriezkalni